Umów spotkanie
Przycisk zamykający

Skontaktuj się z nami

zadzwoń
506 046 000

lub wypełnij
formularz kontaktowy:


  Jak zaplanować kompleksowy remont mieszkania

  Jak zaplanować kompleksowy remont mieszkania?

  Kompleksowe remonty od a do z to zwykle dla inwestorów ogromny problem, z którym wiąże się nie tylko ustalenie funkcji poszczególnych pomieszczeń. Równie istotny jest bowiem budżet remontowy, a także zapanowanie nad samym procesem przygotowania i wykańczania wnętrz, czyli wybór ekipy budowlanej oraz jej bieżące nadzorowanie. Remont, nawet o dużym zakresie prac, nie musi być uciążliwy, pod warunkiem, że odpowiednio go zaplanujemy. Jak to zrobić?

  Przygotowania warto rozpocząć od dokładnego przemyślenia efektu, jaki chcemy osiągnąć. Ważne jest więc określenie funkcji pomieszczeń oraz ich dokładne zmierzenie. Inwentaryzacja jest nieocenioną pomocą w przypadku projektowania przebudowy wnętrz, przesuwania ścian czy wydzielania tak zwanych przestrzeni otwartych, jakimi może być na przykład kuchnia połączona z salonem. Pomiary pomogą także w określeniu wstępnych kosztów remontu, na jakie powinniśmy się przygotować.

   

  KOMPLEKSOWE REMONTY MIESZKAŃ

  Kompleksowe remonty mieszkań wymagają również dokładnego planowania etapów poszczególnych prac. Wiążą się one najczęściej z harmonogramem, wynikającym choćby z uwarunkowań technologicznych. W pierwszej kolejności należy więc wykonać prace rozbiórkowe, a następnie przystąpić do ewentualnej przebudowy, przygotowania wylewek, niezbędnych instalacji oraz wykańczania.

  Na pozór brzmi to prosto, jednak w praktyce ustalenie harmonogramu nastręcza bardzo wielu kłopotów, przede wszystkim osobom, które na co dzień z pracami budowlanymi nie mają zbyt wiele wspólnego. Rozwiązaniem są kompleksowe usługi remontowe, obejmujące nie tylko sam etap wykonawczy, ale także przygotowanie, projekt, zaopatrzenie w niezbędne materiały oraz nadzór nad prawidłową realizacją umowy przez firmę budowlaną.

   

  KOMPLEKSOWE REMONTY MIESZKAŃ WARSZAWA

  Jak zatem wyglądają kompleksowe remonty mieszkań w Warszawie i komu je zlecić? RedNet Dom to firma specjalizująca się w tego rodzaju rozwiązaniach. Kluczowym aspektem współpracy z klientem jest poznanie jego oczekiwań, profesjonalnie wykonana inwentaryzacja oraz zaprojektowanie wnętrz tak, aby spełniały wszystkie wymagania inwestora. Ogromną rolę odgrywa w tym procesie architekt, odpowiedzialny za kompleksowe przygotowanie projektu oraz nadzór nad realizacją prac.

  Firma oferuje również kompleksowe remonty domów, wraz z planowaniem wszelkich robót instalacyjnych. Ogromnym atutem tego rozwiązania jest fakt, że inwestor nie musi angażować się w żadne sprawy organizacyjne związane z prowadzonymi pracami. Czuwa nad nimi koordynator budowy oraz projektant, którzy dbają także o kwestie finansowe, czyli o właściwą realizację założonego przez klienta budżetu. Warto podkreślić, iż rozwiązanie to zapewnia także optymalizację kosztów, wykonawca bowiem oferuje materiały budowlane w atrakcyjnych cenach.

  Kompleksowy remont mieszkania czy domu nie musi być trudny. Wystarczy pomoc specjalistów, którzy zaplanują go i przeprowadzą od a do z. To ogromna korzyść dla każdego inwestora, zarówno w wymiarze czasowym, jak i finansowym.


  JESTEŚ ZAINTERESOWANY WYKOŃCZENIEM WNĘTRZA „POD KLUCZ”?
  Umów się na bezpłatną konsultację
  Zadzwoń +48 506 046 000
  lub wypełnij formularz

  Zarządzaj plikami cookies