header
Nie zwlekaj i już dziś umów się na bezpłatną konsultację z naszym projektantem

czynnosci
czynnosci
Wybierz jeden z pakietów, w ramach którego wykończymy Twoje mieszkanie.
Zadzwoń 506 046 000
lub wypełnij formularz

WYKOŃCZENIE WNĘTRZ

Od ponad 16 lat w REDNET Dom zajmujemy się kompleksowym wykończeniem wnętrz, mieszkań jak i domów. Dla wygody klientów opracowaliśmy różne opcje kompleksowego wykończenia lokalu „pod klucz”. Dlatego można zaprojektować i wykończyć swoje mieszkanie korzystając z programów/ pakietów wykończeniowych lub z usługi indywidualnej. Cena kompleksowej usługi wykończeniowej REDNET DOM zleży od wybranego pakietu i wielkości lokalu. Zawiera pracę projektową architektów i projektantów wnętrz, materiały wykończeniowe, jak również obsługę i koordynację związaną z wykończeniem mieszkania pod klucz.

W ramach naszej kompleksowej oferty przygotowujemy projekt oraz zapewniamy wykończenie mieszkania. Ofertujemy także usługi dodatkowe, takie jak: projekt i produkcja mebli na wymiar, w tym zabudów kuchennych, Home Staging, dobór oświetlenia. REDNET Dom, po podpisaniu umowy gwarantuje utrzymanie ceny, 2-letnią gwarancję na wykończenie wnętrza. Spółka posiada oddziały na teranie całej Polski w: Katowicach, Kielcach, Krakowie, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie, Wrocławiu.

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Przed rozpoczęciem prac związanych z wykończeniem mieszkania nasi projektanci zajmują się opracowaniem dokładnego projektu architektonicznego lokalu. W trakcie pierwszego spotkania podadzą koszt ewentualnych prac dodatkowych, które wykraczających poza przyjęte, standardowe rozwiązania wykończeniowe, co pozwala klientom na precyzyjne zaplanowanie budżetu związanego z wykończeniem lokalu. Po podpisaniu umowy nasi inżynierowie budowlani przeprowadzą oględziny lokalu i wykonają jego szczegółowe pomiary. Następnie przygotujemy projekt architektoniczny i koncepcję aranżacyjną z rozrysowanymi rzutami podłóg oraz przedstawimy ofertę z wybranymi materiałami oraz ich umiejscowieniu. Architekci REDNET Dom przedstawią także projekty z wizualizacjami 3D poszczególnych pomieszczeń: łazienki, salonu z aneksem kuchennym (tylko w pakiecie Gold i PLATINUM INDYVIDUAL).