Poniżej przedstawiamy listę najczęściej zadawanych pytań

W redNet Dom zajmujemy się projektowaniem i wykończeniem wnętrz. To dzięki nam mogą Państwo spełnić własne marzenia o pięknym mieszkaniu czy domu. Dostosowujemy się do potrzeb każdego klienta i znajdujemy dla niego optymalne i indywidualnie dobrane rozwiązania z zakresu wykończenia i aranżacji wnętrz.

1
Czy można korzystać z materiałów innych niż te zamieszczone w katalogu?
Jak najbardziej. Korzystamy ze wszystkich materiałów producentów polskich i zagranicznych dostępnych na rynku. Materiały katalogowe to jednak materiały dobrze znanych nam producentów, rekomendowane przez nas i przetestowane w wielu realizacjach.
2
Czy można mieszać ze sobą proponowane pakiety wykończeniowe?
Tak, pakiety można dowolnie mieszać i poszerzać o dodatkowe, nieujęte w zakresie prac elementy.
3
Czy istnieje możliwość wyceny przez redNet Dom przygotowanego przez inne studio projektu architektonicznego?
Dla naszych klientów jesteśmy w stanie odpłatnie przygotować taką wycenę, jak również wprowadzić ewentualne korekty merytoryczne takiego projektu czy zaproponować zamienniki materiałowe etc.
4
Czy poza wizualizacjami łazienki znajdującymi się w standardowej ofercie można wykonać wizualizacje innych pomieszczeń?
Jak najbardziej. Nasi projektanci w ramach dodatkowego zlecenia mogą przygotować wizualizacje dowolnie wybranych pomieszczeń.
5
Czy można skrócić standardowy termin realizacji?
Średni czas realizacji wykończenia to 10 -12 tygodni, okres ten może zostać skrócony, zależy to jednak od wybranych materiałów wykończeniowych i stopnia skomplikowania projektu. W okres realizacji włączamy również czas niezbędny do obsługi logistycznej kwestii wykończeniowych tj. zamówienie i dostawa materiałów, dobór odpowiedniej ekipy, przygotowanie jej do realizacji projektu poprzez spotkania z projektantem i koordynatorem w celu omówienia założeń projektowych.
6
Jak wygląda proces realizacji wykończenia i kto się nim zajmuje? Czy mogę bywać w mieszkaniu?
Nad pracami wykończeniowymi czuwają koordynatorzy, którzy nadzorują pracę stale współpracujących z nami ekip. Jako klienci mają Państwo jednak zawsze możliwość odwiedzenia mieszkania i osobistego sprawdzenia postępu prac.
7
Czy można zlecić wykonanie samej łazienki i jednego pokoju, a później realizować resztę prac?
Nie ma takiej możliwości, projekty wykończeniowe realizujemy kompleksowo. Realizacja etapami byłaby z uwagi na kwestie logistyczne zarówno droższa jak i nadmiernie rozciągnięta w czasie.
8
W czym jesteście lepsi od konkurencji?
Jesteśmy wdzięczni naszej konkurencji, która pojawiała się i znikała z rynku na przestrzeni ostatniej dekady, dzięki niej nieustannie zmienialiśmy się i doskonaliliśmy, tak by stać się największą firmą wykończeniową w Polsce realizującą rocznie kilkaset mieszkań i domów, a ostatnio również biura, hotele, restauracje i przychodnie lekarskie.

          Jesteśmy dla WAS! Otwieramy się na wasze potrzeby.

·         PROJEKT INDYWIDUALNY , dopasujemy się  do potrzeb najbardziej wymagających Klientów.

·         Nasi architekci krajobrazu zaprojektują TWÓJ TARAS lub BALKON

·         Lubisz swoje mieszkanie , nie chcesz z niego rezygnować – WYREMONTUJEMY je dla Ciebie.