Umów spotkanie
Przycisk zamykający

Skontaktuj się z nami

zadzwoń
506 046 000

lub wypełnij
formularz kontaktowy:


  elegancja w nowoczesnym wydaniu 01

  Jak wykończyć wnętrze w eleganckim stylu?

  Ta realizacja z pewnością warta jest uwagi. Inwestycja zlokalizowana jest w Poznaniu na jednym z osiedli domów szeregowych.

  Wnętrza trzykondygnacyjnego domu zostały zaprojektowane przez architektów z redNet Dom. Stylowa i nowoczesna przestrzeń, w której dominuje szarość, przełamana została naturalnym drewnem. Klientowi zależało na stworzeniu eleganckich, a jednocześnie wyrazistych wnętrz, które będą współgrać ze stylem życia mieszkańców. Dom został wykończony w szarościach, które kontrastują z jasnymi podłogami i elementami wyposażenia z drewna w jasnym kolorze.

  Na podłodze zostały położone panele laminowane firmy SWISS KRONO z kolekcji AURA. Strefa dzienna domu to otwarta przestrzeń, która łączy część wypoczynkową z biblioteką oraz kuchnią i jadalnią. Wygodne sofy w różnych odcieniach szarości umożliwiają domownikom zarówno spotkania w rodzinnym gronie, jak również relaks przed telewizorem.

  W takich wnętrzach ważne jest oświetlenie. Nasi architekci zaprojektowali dużą ilość punktów świetlnych o różnej specyfice i natężeniu światła. Są to m.in.: lampy na systemach szynowych, industrialne oprawy oświetleniowe, które podkreślają charakter pomieszczeń.

  Na drugim piętrze znajduje się główna sypialnia z łazienką. To prywatna strefa wypoczynku i komfortu właścicieli domu. Znajduje się w niej, nie tylko wolnostojąca wanna, ale także prysznic, szafka z dwiema umywalkami i toaleta. Charakter łazienki uzupełnia wytworna, czarna armatura. Łazienka oddzielona jest od sypialni loftową ścianą ze szkła dekoracyjnego. Eleganckie połączenie różnych odcieni szarości i drewna dopełnia głęboka czerń ściany z prostymi sztukateriami.

  Całość projektu tworzy wyrafinowaną i unikalną aranżację w spójnym stylu, który został uzupełniony nowoczesnym wyposażeniem.

  JESTEŚ ZAINTERESOWANY WYKOŃCZENIEM WNĘTRZA „POD KLUCZ”?
  Umów się na bezpłatną konsultację
  Zadzwoń +48 506 046 000
  lub wypełnij formularz