FORMULARZ KONTAKTOWY

Warszawa – Włochy

redNet Dom Sp. z o.o.
Flanders Business Park B
ul. Marcina Flisa 4, 02-247 Warszawa
tel.: (48) 22 318 72 74,
Biuro otwarte Pn-Pt: 9-17

Warszawa – Praga Północ

redNet Dom Sp. z o.o.
ul. Markowska 22 lok. U7, 03-742 Warszawa
tel.: (22) 102-60-10
Biuro otwarte:
Pn-Pt: 9-17
Sob: 10-15

Warszawa – Mokotów

redNet Dom Sp. z o.o.
ul. Bukowińska 2 lok. U5, 02-703 Warszawa
tel.: (48) 22 403 94 20,
Biuro otwarte:
Pn-Pt: 9-18
Sob: 10-15

Kraków - Katowice

redNet Dom Sp. z o.o.
ul. Lipińskiego 3/1, 30-349 Kraków
tel.: (48) 12 353 03 84
Biuro otwarte Pn-Pt: 9-17

Gdańsk - Trójmiasto

redNet Dom Sp. z o.o.
ul. Szymanowskiego 2 Pietro III lok. 410, 80-280 Gdańsk
tel.: ( 58 ) 521 92 62
Biuro otwarte Pn-Pt: 8-17

Wrocław

redNet Dom Sp. z o.o.
Al.gen. J. Hallera 188/2, 53-203 Wrocław
tel.: ( 48) 71 720 70 45
Biuro otwarte Pn-Pt: 9-18

Poznań

redNet Dom Sp. z o.o.
ul. Kamiennogórska 9/U5, 60-179 Poznań
tel.: (48) 61 223 02 85
Biuro otwarte Pn-Pt: 9-17

Kielce

redNet Dom Sp. z o.o.
ul . Nowa 23, 25-376 Kielce
tel.: (48) 41 26 333 92
Biuro otwarte Pn-Pt: 8-17

Kielce

redNet Dom Sp. z o.o.
ul. Głowackiego 5/4, 25-368 Kielce

Beata Miecznikowska

Dział Kontaktu z Deweloperami
Koordynator ds. kontaktu z deweloperami
kom.: + 48 513 090 695
beata.miecznikowska@rednetproperty.com

Magdalena Pawlas

Dział Kontaktu z Deweloperami
Koordynator ds. kontaktu z deweloperami
kom.: + 48 510 246 411
magdalena.pawlas@rednetproperty.com

Klaudia Jastrzębska

Dział Wykończenia Wnętrz
Projektant wnętrz
kom.: + 48 512 046 129
klaudia.jastrzebska@rednetproperty.com

Mateusz Ruszczyk

Dział Techniczny i Koordynacji
Koordynator robót
kom.: + 48 506 007 904
mateusz.ruszczyk@rednetproperty.com

Kamil Bożek

Dział Techniczny i Koordynacji
Koordynator robót
kom.: + 48 512 571 234
kamil.bozek@rednetproperty.com

Łukasz Bujak

Dział Techniczny i Koordynacji
Koordynator robót
kom.: + 48 797 196 003
lukasz.bujak@rednetproperty.com

Rafał Sęk

Dział Techniczny i Koordynacji
Koordynacji robót
kom.: + 48 797 183 398
rafal.sek@rednetproperty.com

Łukasz Dublanka

Dział Techniczny i Koordynacji
Koordynacji robót
kom.: + 48 506 130 515
lukasz.dublanka@rednetproperty.com

Piotr Markowski

Dział Techniczny i Koordynacji
Koordynacji robót
kom.: +48 504 840 621
piotr.markowski@rednetproperty.com

Anna Kucy

Dział Wykończenia Wnętrz
Projektant wnętrz
kom.: + 48 510 246 425
anna.kucy@rednetproperty.com

Patrycja Ćwiek

Dział Wykończenia Wnętrz
Młodszy Projektant Wnętrz
kom.: + 48 519 464 470
patrycja.cwiek@rednetproperty.com

Marta Józefczak

Dział Wykończenia Wnętrz
Projektant Wnętrz
kom.: +48 798 866 370
marta.jozefczak@rednetproperty.com

Weronika Potocka

Dział Wykończenia Wnętrz
Projektant wnętrz
kom.: + 48 507 678 195
weronika.potocka@rednetproperty.com

Klaudia Jastrzębska

Dział Wykończenia Wnętrz
Projektant wnętrz
kom.: + 48 512 046 129
klaudia.jastrzebska@rednetproperty.com

Patrycja Babicka

Dział Wykończenia Wnętrz
Projektant wnętrz
kom.: + 48 797 185 896
patrycja.babicka@rednetproperty.com

Katarzyna Jankowska

Dział Wykończenia Wnętrz
Projektant wnętrz
kom.: +48 504 550 474
katarzyna.jankowska@rednetproperty.com

Roderyk Cymler

Dział Wykończenia Wnętrz
Projektant wnętrz
kom.: + 48 501 124 784
roderyk.cymler@rednetproperty.com

Dominika Galant

Dział Wykończenia Wnętrz
Projektant wnętrz
kom.: + 48 513 139 172
dominika.galant@rednetproperty.com

Agnieszka Hebel

Dział Wykończenia Wnętrz
Projektant wnętrz
kom.: + 48 506 130 564
agnieszka.hebel@rednetproperty.com

Marcin Hewelt

Dział Techniczny i Koordynacji
Koordynator robót
kom.: + 48 797 196 005
marcin.hewelt@rednetproperty.com

Paulina Sadlik

Dział Wykończenia Wnętrz
Projektant wnętrz
kom.: + 48 510 085 321
paulina.sadlik@rednetproperty.com

Kamil Składowski

Dział Techniczny i Koordynacji
Koordynator robót
kom.: + 48 512 717 407
kamil.skladowski@rednetproperty.com

Magdalena Przeliorz

Dział Wykończenia Wnętrz
Projektant wnętrz
kom.: + 48 517 060 274
magdalena.przeliorz@rednetproperty.com

Magdalena Pacek

Dział Wykończenia Wnętrz
Projektant wnętrz
kom.: + 48 507 663 536
magdalena.pacek@rednetproperty.com

Agata Laufer

Dział Wykończenia Wnętrz
Projektant wnętrz
kom.: +48 502 294 516
agata.laufer@rednetproperty.com

Ewelina Jankowska

Dział Wykończenia Wnętrz
Projektant wnętrz
kom.: + 48 519 464 589
ewelina.jankowska@rednetproperty.com

Kamila Ryśnik

Dział Wykończenia Wnętrz
Projektant Wnętrz
kom.: + 48 512 046 124
kamila.rysnik@rednetproperty.com

Iwona Dziółko

Dział Zamówień Wykończenia Wnętrz
Projektant wnętrz
kom.: + 48 797 183 397
iwona.dziolko@rednetproperty.com

Marek Zaliński

Dział Techniczny i Reklamacji
Koordynator robót
kom.: + 48 500 032 671
marek.zalinski@rednetproperty.com

zamknij Nasz serwis korzysta z plików cookies, by ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron oraz w celach reklamowych. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.