header
Podpisz z nami umowę do 31 marca br. na wykończenie mieszkania, a otrzymasz rabat do 5%.

czynnosci
czynnosci
Wybierz jeden z pakietów, w ramach którego wykończymy Twoje mieszkanie.
Zadzwoń 506 046 000
lub wypełnij formularz

WYKOŃCZENIE WNĘTRZ

redNet Dom istnieje na polskim rynku ponad 15 lat. Zajmujemy się kompleksowym wykończeniem wnętrz, zarówno mieszkań jak i domów. Nasze pakiety wykończeniowe zapewniają wykończenie mieszkania pod klucz. W ramach kompleksowej współpracy ofertujemy usługi dodatkowe, takie jak: zabudowa meblowa, w tym zabudowa kuchenna, Home Staging (tzw. wizaż nieruchomości), oświetlenie. Cena wykończenia mieszkania uzależniona jest od wybranego pakietu, wielkości mieszkania. Zawiera pracę projektową architektów i projektantów wnętrz, materiały wykończeniowe, jak również obsługę i koordynację związaną z wykończeniem mieszkania pod klucz.

redNet Dom, po podpisaniu umowy gwarantuje utrzymanie ceny 2-letnią gwarancję na wykończenie wnętrza. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na teranie całej Polski. Posiadamy biura w: Katowicach, Kielcach, Krakowie, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie, Wrocławiu.

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Zanim zaczniemy wykańczać mieszkanie nasi architekci wnętrz i projektanci zajmą się kompleksowo przygotowaniem projektu aranżacji mieszkania. Już w trakcie pierwszego spotkania będą mogli obliczyć wartość ewentualnych prac wykraczających poza przyjęte, standardowe rozwiązania wykończeniowe, co pozwoli Tobie na zaplanowanie budżetu. Przeprowadzimy oględziny lokalu oraz wykonamy szczegółowe pomiary. Opracowujemy koncepcję aranżacyjną w postaci oferty wykończeniowej z rozrysowanymi rzutami podłóg, informacją o wybranych materiałach oraz ich umiejscowieniu. Nasi projektanci przygotowują również wizualizacje 3D łazienki oraz salonu z aneksem (tylko w pakiecie Gold i PLATINUM INDYVIDUAL).