redNet Dom

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY LISTĘ NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

W redNet Dom zajmujemy się projektowaniem i wykończeniem wnętrz. To dzięki nam mogą Państwo spełnić własne marzenia o pięknym mieszkaniu czy domu. Dostosowujemy się do potrzeb każdego klienta i znajdujemy dla niego optymalne i indywidualnie dobrane rozwiązania z zakresu wykończenia i aranżacji wnętrz.

Jak najbardziej. Korzystamy ze wszystkich materiałów producentów polskich i zagranicznych dostępnych na rynku. Materiały katalogowe to jednak materiały dobrze znanych nam producentów, rekomendowane przez nas i przetestowane w wielu realizacjach.

Tak, pakiety można dowolnie mieszać i poszerzać o dodatkowe, nieujęte w zakresie prac elementy.

Dla naszych klientów jesteśmy w stanie odpłatnie przygotować taką wycenę, jak również wprowadzić ewentualne korekty merytoryczne takiego projektu czy zaproponować zamienniki materiałowe etc.

Jak najbardziej. Nasi projektanci w ramach dodatkowego zlecenia mogą przygotować wizualizacje dowolnie wybranych pomieszczeń.

Średni czas realizacji wykończenia to 10 -12 tygodni, okres ten może zostać skrócony, zależy to jednak od wybranych materiałów wykończeniowych i stopnia skomplikowania projektu. W okres realizacji włączamy również czas niezbędny do obsługi logistycznej kwestii wykończeniowych tj. zamówienie i dostawa materiałów, dobór odpowiedniej ekipy, przygotowanie jej do realizacji projektu poprzez spotkania z projektantem i koordynatorem w celu omówienia założeń projektowych.

Nad pracami wykończeniowymi czuwają koordynatorzy, którzy nadzorują pracę stale współpracujących z nami ekip. Jako klienci mają Państwo jednak zawsze możliwość odwiedzenia mieszkania i osobistego sprawdzenia postępu prac.

Nie ma takiej możliwości, projekty wykończeniowe realizujemy kompleksowo. Realizacja etapami byłaby z uwagi na kwestie logistyczne zarówno droższa jak i nadmiernie rozciągnięta w czasie.

Jesteśmy wdzięczni naszej konkurencji, która pojawiała się i znikała z rynku na przestrzeni ostatniej dekady, dzięki niej nieustannie zmienialiśmy się i doskonaliliśmy, tak by stać się największą firmą wykończeniową w Polsce realizującą rocznie kilkaset mieszkań i domów, a ostatnio również biura, hotele, restauracje i przychodnie lekarskie.