header
*szczegółowy regulamin promocji w siedzibie redNet DOM
Podpisz umowę z redNet Dom na wykończenie mieszkania
do końca czerwca 2022 r. i skorzystaj z atrakcyjnych rabatów:
5% na wykończenie mieszkania z redNet Dom.
20% rabatu na meble i dodatki od KAVE HOME
40 % rabatu na produkty marki GERLACH
Sprawdź szczegóły podczas bezpłatnej konsultacji z naszym projektantem.czynnosci
czynnosci
Kave Home już od 40 lat tworzy modne i wysokiej jakości meble i dekoracje do domu na terenie całej Europy, a redNet Dom od przeszło 16 lat projektuje i wykańcza pod klucz przytulne i komfortowe mieszkania.

kavehome.com
rednetdom.pl

gerlach
gerlach.pl
Kave home
Zadzwoń 506 046 000
lub wypełnij formularz

WYKOŃCZENIE WNĘTRZ

redNet Dom istnieje na polskim rynku ponad 15 lat. Zajmujemy się kompleksowym wykończeniem wnętrz, zarówno mieszkań jak i domów. Nasze pakiety wykończeniowe zapewniają wykończenie mieszkania pod klucz. W ramach kompleksowej współpracy ofertujemy usługi dodatkowe, takie jak: zabudowa meblowa, w tym zabudowa kuchenna, Home Staging (tzw. wizaż nieruchomości), oświetlenie. Cena wykończenia mieszkania uzależniona jest od wybranego pakietu, wielkości mieszkania. Zawiera pracę projektową architektów i projektantów wnętrz, materiały wykończeniowe, jak również obsługę i koordynację związaną z wykończeniem mieszkania pod klucz.

redNet Dom, po podpisaniu umowy gwarantuje utrzymanie ceny 2-letnią gwarancję na wykończenie wnętrza. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na teranie całej Polski. Posiadamy biura w: Katowicach, Kielcach, Krakowie, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie, Wrocławiu.

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Zanim zaczniemy wykańczać mieszkanie nasi architekci wnętrz i projektanci zajmą się kompleksowo przygotowaniem projektu aranżacji mieszkania. Już w trakcie pierwszego spotkania będą mogli obliczyć wartość ewentualnych prac wykraczających poza przyjęte, standardowe rozwiązania wykończeniowe, co pozwoli Tobie na zaplanowanie budżetu. Przeprowadzimy oględziny lokalu oraz wykonamy szczegółowe pomiary. Opracowujemy koncepcję aranżacyjną w postaci oferty wykończeniowej z rozrysowanymi rzutami podłóg, informacją o wybranych materiałach oraz ich umiejscowieniu. Nasi projektanci przygotowują również wizualizacje 3D łazienki oraz salonu z aneksem (tylko w pakiecie Gold i PLATINUM INDYVIDUAL).