Poniżej przedstawiamy listę
najczęściej zadawanych pytań

W redNet Dom zajmujemy się projektowaniem i wykończeniem wnętrz. To dzięki nam mogą Państwo spełnić własne marzenia o pięknym mieszkaniu czy domu. Dostosowujemy się do potrzeb każdego klienta i znajdujemy dla niego optymalne i indywidualnie dobrane rozwiązania z zakresu wykończenia i aranżacji wnętrz.

Spis Pytań

Spis Odpowiedzi

Wycena zawiera cenę wszystkich użytych materiałów, w tym materiałów pomocniczych typu: kleje, fugi etc., robocizny, logistyki oraz obsługi projektowej i koordynatorskiej.
Jest to kwestia indywidualna. W niektórych przypadkach jest to możliwe po uprzedniej konsultacji.
Jak najbardziej. Katalog ma pomóc klientom w sprecyzowaniu swoich upodobań. Jeżeli klient wyraża takie życzenie, przedstawiamy inne propozycje.
Tak, można mieszkać standardy. Cena za m2 jest wtedy ustalana indywidualnie w zależności od dobranych materiałów.
Nie, kuchnia nie jest w cenie pakietów - obejmuje ona tylko wykończenie pod klucz. Projekt kuchni i innych zabudów meblowych jest tworzony osobno i zakontraktowany odrębną umową.
Na życzenie klienta oczywiście uwzględniamy w projekcie i wycenie pas płytek między szafkami. Nie jest on standardowo uwzględniany, ponieważ klienci często decydują się na inne rozwiązania projektowe jak np. szkło hartowane, które wykonuje firma kuchenna.
Tak, wykonujemy sufity podwieszane oraz wszelkie zabudowy GK.
Tak, katalog przedstawia przykładowe rozwiązania. Firma redNet Dom korzysta z większości rozwiązań dostępnych na rynku.
Jak najbardziej. Przygotujemy kosztorys dostarczonego projektu oraz jeśli będzie taka potrzeba wskażemy zamienniki.
Współpracujemy z firmami meblowymi, które polecamy. Tak więc Klient ma możliwość równoczesnego zaprojektowania oraz wykonania zarówno kuchni, jak i innego rodzaju zabudowy meblowej.
zamknij Nasz serwis korzysta z plików cookies, by ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron oraz w celach reklamowych. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.